Domů Cestování Cesta do Indie – 16. den – Tiruvanantapuram, koupání v moři a...

Cesta do Indie – 16. den – Tiruvanantapuram, koupání v moři a večer v Bombaji

208
0

Po snídani jsme se rozhodli, že se konečně půjdeme vykoupat do Arabského moře. Většinou jsme se nepohybovali moc v lokalitách, kde koupání bylo možné, nebo lépe řečeno podporované. Buď jsme byli na pláži, kde byla spousta Indů, kteří na nich tráví volný čas, ale moc se nekoupou, nebo byla taková místa hodně znečištěná či na nich byly dokonce slumy.

Před odletem do Bombaje jsme měli ještě pár hodin čas, tak jsme vyběhli z hotelu na pláž, která byla sice mírně znečištěna odpadky, ale dalo se jít do vody. Batoh a tašku jsme položili dál od břehu a já jsem vlezl do moře. Bylo poměrně rozbouřené, což nebylo dobré, a také po druhé vlně a po tom, co se pode mnou propadl písek a voda mě chtěla sebrat, jsem raději ustoupil. V tu ránu přišla obrovská vlna, která dosáhla až k našim věcem a zasáhla je. Naštěstí je nevzala s sebou, takže jsme museli jen vše rychle usušit, abychom mohli odjet.

Velmi milá majitelka krásného domu nám ještě zařídila oběd, povídala si s námi a poté odvezla na letiště.

V devět hodin jsme přistáli v Bombaji a odjeli do hotelu. Moc dobrá a levná večeře ve vegetariánském bistru hned naproti. Zítra poslední den v Indii.